У Львівській опері урочисто відзначили День Соборності України

22 січня 2016р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

У п’ятницю, 22 січня, у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулася урочиста Академія з нагоди Дня Соборності України.

На урочистому заході зібралися громадські діячі, науковці, духовенстсво, військові, а також керівництво області та міста. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх полеглих за волю і незалежність Української держави.

"Нас мільйони і коли ми стоїмо пліч-о-пліч, то нема сили, яка б здолала таку величну українську натуру, - зазначив під час свого виступу голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. - Рахуються тільки з сильними, нападають на слабких, поважають лише справжніх. Ми сильні та незламні, ми зупинили московську орду і захистили Європу. Ми спадкоємці великих перемог Київських князів та Галицьких королів, Запорізьких гетьманів та Січових стрільців, воїнів УПА та Героїв АТО. Ми об’єднаємо в єдину соборну державу від Сяну до Дону і збудуємо сильну могутню європейську Україну. Ми переможемо, бо правда на нашій стороні, з нами Бог і Україна".

Керівник області також вручив державні нагороди за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю.

Зокрема, звання "Заслужений працівник культури України" отримав директор філії "Палац культури імені Т.Г.Шевченка" акціонерного товариства "Трускавецькурорт" Михайло Кіселичник, "Заслужений працівник фізичної культури України" - учитель комунального закладу ЛОР "Львівське училище фізичної культури" Ярослав Дмитрасевич, "Заслужений художник України" - старший викладач кафедри Львівської національної академії мистецтв Михайло Царик, "Заслужений шахтар України"- головний інженер акціонерного товариства "Шахта "Надія" Микола Пиріг та "Заслужений енергетик України" - майстер виробничої дільниці Старосамбірського району електричних мереж ПАТ "Львівобленерго" Зенон Нусь.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 25.05.2020 14:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2085
+31
Очікують
результати тесту:
125
+31
Підтверджені випадки COVID-19:
1360
+27
Не підтверджено діагноз:
5257
+96
Одужало:
287
+11
Померло:
40
+4
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ