Влада поспілкувалась з бійцями 24-ї механізованої бригади

16 січня 2016р, Новини. Прес-служба ОДА

У суботу, 16 січня, у Львові вже вдруге зустрілись учасники АТО та обласне керівництво. Палац культури залізничників зібрав в одному залі бійців 24-ої окремої механізованої бригади та керівників соціальних служб, районів, комісаріатів, а також керівництво бригади і військової прокуратури.

Це вже друга зустріч, яку ініціював голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, аби допомогти бійцям вирішити їхні нагальні потреби.

Військові скаржились на відсутність належного матеріального забезпечення, складнощі із отриманням соціальних пільг, військових пенсій та виплат. Говорили також про винагороди за успішно виконані бойові завдання, котрі переважна більшість бійців не може отримати й досі. Нарікали військові й на байдужість свого керівництва до проблем. Зокрема, на складнощі та затримки із оформленням різноманітних документів та довідок у військовій частині.

Крім цього, бійці АТО розповіли, що часто не можуть скористатись пільговим проїздом у громадському автомобільному транспорті, а також отримати нагороди за бойові заслуги.

"Сьогоднішня зустріч не зможе вирішити усіх проблем, але лише так чиновники поглянуть в очі кожному з вас, дадуть відповідь та допоможуть вирішити ваші проблеми, - зазначив Олег Синютка. - Звичайно, що можуть виникати нові питання, але це не остання наша розмова. Ми і в подальшому спілкуватимемось у такому форматі, щоб почути кожного бійця, який ціною власного життя захищав наш спокій".

Загалом під час зборів кожен мав змогу висловитись та отримати необхідну консультацію і допомогу.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ