Дитячий турнір у Турці визначив кращих шашкістів з України та Молдови

15 січня 2016р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Десятий всеукраїнський дитячий командний турнір "Диво-шашки у сніжних Карпатах" цьогоріч зібрав рекордну кількість учасників віком від 7 до 14 років. На змаганнях, що тривали впродовж 10-14 січня у м. Турка, звання кращих виборювала 31-на команда з 93-ох юних шашкістів України, а також Молдови.

"Учасниками турніру стали юні спортсмени зі Львівської, Дніпропетровської, Вінницької, Івано-Франківської, Одеської, Житомирської, Закарпатської, Тернопільської областей, міста Києва, а також гості з м. Бендери, що у Молдові. Серед гостей Турківщини також було чимало титулованих молодих спортсменів - чемпіонів України та відомих дитячих тренерів", - розповіла заступник начальника управління молоді та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

За результатами цікавих змагань перше місце посіла команда з м. Бендери (Молдова), за яку виступали Максим Долапчі, Роман Возивода, Світлана Уланова із результатом 16 очок із 16 можливих. Друге місце посіла команда "Ланчин" з Івано-Франківщини у складі Романа Залуцького, Олександра Коваля, Марини Коваль – результат 14 очок. Третіми стали шашкісти збірної Тернопільської області з результатом 12 очок, у складі якої змагалися Тарас Боднар, Микола Ваврик, Діана Бабин.

Близькими до призових місць також були команди з м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області, м. Калинівки Вінницької області – обидві набрали по 11 очок, Вінницької МДЮСШ № 6, Турківської ДЮСШ "Юність", "Поділля" з м. Вінниці, Київського палацу дітей та юнацтва, які мали у своєму активі по 10 очок.

Цікавими стали й додаткові особисті турніри, де змагалися 15 шашкістів-першорозрядників та кандидатів у майстри спорту, а також бліцтурніри, де кожен з учасників мав тільки 3 хвилини на партію.

За словами Оксани Вацеби, усі переможці та призери отримали відзнаки: кубки, медалі та грамоти. Окрім цього, учасникам змагань організували й змістовний відпочинок. Зокрема, вони відвідали музей "Бойківщина", прикордонну заставу в с. Сянки, спортивну базу Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, оглянули районний конкурс вертепів, а також взяли участь у щедруваннях на Старий Новий Рік.

Зазначимо, що серед організаторів турніру – Турківська райдержадміністрація та Львівська обласна федерація шашок, підтримку також надали львівські компанії та підприємці.

Детальніше про турнір можна дізнатись на сайті http://www.chessarbiter.com/

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 14.07.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4725
+80
Очікують
результати тесту:
485
+80
Підтверджені випадки COVID-19:
7150
+147
Одужало:
1142
+29
Померло:
188
+2

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ