Жовківський фольклорний колектив заколядував на Донеччині

13 січня 2016р, Координаційний медіа-центр. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Впродовж трьох днів, 9-11 січня, колектив Жовківського районного Народного дому "Джерело Розточчя" дав 14 різдвяних концертів у Донецькій області. Фольклорний гурт зі Львівщини заспівав колядок у Слов’янську, Краматорську, Дружківці, Райгородку, Святогірську та Маріуполі.

Про це розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Христина Береговська.

"Жителі Донеччини зізнались, що подекуди вперше чули колядку та сердечно дякували за приїзд із різдвяним концертом на Схід, - зазначила Христина Береговська. - Завдяки меценатам військові посмакували різноманітними стравами, а також отримали шкарпетки та рукавиці, які роздавали на блок-постах та у військових частинах".

У перший день на Донеччині жовківський колектив виступив перед українськими військовими, зокрема на трьох блок-постах у Слов'янську, військовій частині батальйону "Львів", місті Дружківка та Краматорську, кінно-спортивному клубі "Аллюр". Також вони взяли участь у Різдвяному фольклорному фестивалі в смт.Райгородок.

У неділю, 10 січня, гурт презентував програму різдвяних колядок і віншувань для дитячого оздоровчого комплексу "Перлина Донеччини" у Святогірську. Того ж дня колектив заколядував на міській площі Маріуполя та виступив з концертом перед бійцями батальйону "Донбас", де їх радісно зустріли військові з різних регіонів України.

Вже 11 січня жовківські фольклористи виступили у Маріупольському "Палаці молоді" та для школярів місцевої ЗОШ № 65, які бурно аплодували після кожної колядки. На завершення гурт заколядував перед військово-громадською адміністрацією.

Зазначимо, що триденний концертний тур відбувся за сприянням голови Жовківської райдержадміністрації Надії Щур, міського голови міста Жовква Петра Вихопня та багатьох меценатів, священиків і працівників культури.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 13.07.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4645
+46
Очікують
результати тесту:
485
+46
Підтверджені випадки COVID-19:
7003
+104
Одужало:
1113
+56
Померло:
186
+3

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ