Львівщину відвідають понад 1 300 учнів та педагогів зі Східної та Південної України

1 січня 2016р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Під час Різдвяних свят 1 300 учнів та працівників освіти зі східних, південних та центральних областей України побувають у Львівській області. Зокрема, до нас приїдуть школярі та педагоги з Луганської та Донецької областей, а саме з Маріуполя, Рубіжного, Доброполя, Волновахи, Сєверодонецька, Новоайдара, Константинівки, Краматорська. А також на Різдво завітають гості з Харківської, Запорізької, Черкаської, Херсонської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Одеської, з Києва та Черкас. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

Діти зі східних, південних, центральних областей України проживатимуть в основному у галицьких родинах та туристсько-краєзнавчих центрах. Важливу християнську місію в організації прийому школярів здійснюють місцеві органи управління освітою, місцеві навчальні заклади спільно із духовенством Церков та громадськістю.

Під час перебування на Львівщині гості долучаться до українських різдвяних традицій в Галичині, поглиблять знання з державної мови, учитимуть колядки, щедрівки, різдвяні вітання, відвідають святкові богослужіння та Божественні Літургії у храмах області, зустрінуться з настоятелями храмів та монастирів.

Учнівські делегації ознайомляться з історією, культурою нашого краю, побувають у музеях Львова та Львівщини. Для наших гостей відбудуться екскурсії в Олеський замок, Золотою Підковою Галичини, у музеї-заповідники Розточчя, Тустань. Школярі переглянуть театралізовані дійства вертепів, різдвяних концертів ,фестивалі дитячої творчості, новорічні вистави "Різдвяний вертеп", свят Великої коляди.

У Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини м. Львова організовані для них вистави, виставки та різдвяні концерти.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ