Січень розпочнеться морозами: уникайте переохолодження

30 грудня 2015р, Новини. Департамент з питань цивільного захисту, Прес-служба ОДА

За інформацію Львівського регіонального центру з гідрометеорології, у перші дні січня 2016 року температура повітря вночі складатиме 10 – 15° морозу, вдень 5 – 12° морозу.

"За такої температури традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із переохолодженням та обмороженням, - розповів  директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації Андрій Умрихін. - Щоб уникнути цього не слід зловживати спиртними напоями, обмежити перебування на вулиці та пересування поза межами населених пунктів, відмовитись на цей період від прогулянок, особливо в нічний час, полювання, риболовлі, туристичних походів".

За його словами, для перебування на вулиці слід використовувати відповідне тепле взуття та одяг. Взуття повинно бути у справному стані, сухим та не стискати ногу, а одяг щільним, легким, та таким, що не  заважає рухові.

Окрім цього, Андрій Умрихін нагадав, що при пониженні температури повітря, як правило, зростає кількість нещасних випадків, пов’язаних з порушенням  умов безпечної експлуатації газових приладів, електроприладів, що використовуються для обігріву приміщень та пічного опалення.

Пам’ятайте, що кожна людина повинна відповідально ставитися до безпечного поводження з газом у побуті, адже постраждати може не тільки вона сама, а й близькі та рідні, сусіди.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 10.07.2020 09:23
Пацієнтів загалом звернулось:
4477
+72
Очікують
результати тесту:
485
+72
Підтверджені випадки COVID-19:
6763
+82
Одужало:
1003
+13
Померло:
178
+4

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ