У Львові для дітей-переселенців організували Різдвяний концерт

25 грудня 2015р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У четвер, 24 грудня, у приміщенні середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 55 м. Львова діткам-переселенцям зі Сходу та Криму організували цікаве свято у рамках проекту "Різдво для дітей із території АТО".

"Діти-переселенці, які зараз проживають у Львові, повеселилися та презентували присутнім свої художні роботи, - зазначила директор департаменту з питань культури, національностей і релігії Львівської ОДА Христина Береговська. - Також ми організували міні-концерт класичної музики для малечі. А як особливий музичний дарунок, своє мистецтво гри на скрипці та фортепіано школярам продемонстрували їхні колеги зі Львівської музичної школи-інтернат ім.С.Крушельницької".

Також діток потішили і ведучі свята – цікавими забавами та костюмами відомих героїв мультфільмів. А найталановитіша малеча за чудові роботи отримала не лише подяку від присутніх, а й цікаві призи, зокрема солодощі та інтерактивну гру "Мандрівка Львовом".

Нагадаємо, що захід підготували департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА та громадська організація "Шлях до об’єднання".

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.07.2020 10:20
Пацієнтів загалом звернулось:
4235
+57
Очікують
результати тесту:
485
+57
Підтверджені випадки COVID-19:
6445
+144
Одужало:
971
+6
Померло:
164
+0

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ