У департаменті культури запрошують креативну молодь

17 грудня 2015р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА, Відділ кадрової роботи та нагород апарату ОДА

Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації запрошує молодих та креативних людей випробувати свої можливості та потенціал на державній службі.

Молоді пропонують посади начальника управління у справах національностей, релігій та фінансово-планової роботи, а також п’яти головних спеціалістів: сектору організаційно-кадрової роботи та проектів; відділу мистецтв та розвитку культури; відділу культурно-просвітницької роботи та навчальних закладів; відділу релігій та національностей; відділу програм, заходів та фінансово-планової роботи.

"Ми гарантуємо дружній колектив, цікаві та сучасні проекти. Крім того, молодь тут зможе отримати неабиякий організаційно-мистецький досвід", - запевнила директор департаменту Христина Береговська.

Всіх охочих просимо надсилати свої резюме на електронну адресу: uklviv@ukr.net. Телефони для довідок: 261 26 56, 261 25 64.

Global Options

COVID-19 в Україні
Оновлено: 05.04.2020 22:30
Пацієнтів загалом звернулось:
368
+19
Підтверджені випадки COVID-19:
15
+12
Не підтверджено діагноз:
214
+103
Одужало:
3
+0
Померло:
1
+0

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ