На Львівщині стартувала екологічна акція "Новорічна ялинка"

16 грудня 2015р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

Цими днями з метою попередження незаконної рубки сосен та ялин, безконтрольного перевезення та реалізації новорічних ялинок проводиться екологічна акція "Новорічна ялинка". Про це повідомили у департаменті екології та природних ресурсів  Львівської обласної державної адміністрації.

«Щоб вберегти насадження від самовільних рубок, проводитимуться спеціальні рейди-перевірки в лісах, особливо на територіях природно-заповідного фонду, на автодорогах, залізничних вокзалах і ринках області, - розповів заступник директора департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Володимир Харчук. - Працівники держекоінспекції,  лінійних відділів міліції та лісової охорони області перевірятимуть законність заготівлі, перевезення та реалізацію ялинок".

Департамент екології та природних ресурсів звертається до мешканців Львівщини з проханням не вирубувати зелених красунь, а знаходити альтернативні рішення під час святкування новорічно-різдвяних свят: у торгових центрах, супермаркетах та на ринках можна придбати штучні дерева, які не поступаються красою і пишністю справжнім.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ