У народних домах дивилися мультики, навчалися гончарству та слухали "Дударик"

17 листопада 2015р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У народних домах Львівщини надалі тривають мистецькі заходи, які організовують працівники департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА. Про це повідомила заступник директора департаменту Мирослава Туркало.

"Ми постійно нарощуємо кількість культурно-мистецьких заходів у селах області, - зазначила Мирослава Туркало. - І, зауважу, що такі атракції щоразу відвідує усе більше людей. Чи не найпопулярнішим заходом є "мобільний" кінотеатр: дітям дуже подобається переглядати мультфільми. Зазначу, що днями кінотеатр побував у селах Крехів, Глинське, Нова Скварява, що у Жовківському райні та селах Заклад, Верин, Крупськ, Розділ, що на Миколаївщині".

Також майстри народної творчості Юрій Данилишин, Юрій Юрчук та Андрій Міхалик Львівського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи провели майстер-класи з гончарства, різьби по склі та виготовленню сувенірів у селах Новосільці, Дуліби, Садки та Маринка Жидачівського району. А театрально-концертні установи побували у селах Сокальського та Яворівського району. Зокрема, Львівська академічна чоловіча хорова капела "Дударик" дарувала хорове мистецтво мешканцям міста Броди.                                                             

Крім того, у неділю, 15 листопада, у селі Якимчиці Городоцького району відкрили пам’ятний знак провіднику ОУН Зиновію Тершаківцю, а у народному домі села Кліцко – музей родини Тершаківців.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 13.07.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4645
+46
Очікують
результати тесту:
485
+46
Підтверджені випадки COVID-19:
7003
+104
Одужало:
1113
+56
Померло:
186
+3

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ