На Львівщині стартувала програма з імунізації проти поліомієліту

22 жовтня 2015р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

У середу, 21 жовтня, в Україні стартувала додаткова тритурова імунізація проти поліомієліту. Додаткову вакцинацію проводитимуть у закладах, де є стаціонарні або мобільні вакцинальні кабінети. Про це повідомив під час прес-конференції заступник міністра охорони здоров’я Ігор Перегінець у четвер, 22 жовтня.

"Вакцина є в усіх областях України, загальнодоступні також необхідні інформаційні матеріали, - пояснив Ігор Перегінець. - Я вважаю, що ми почали процес імунізації дуже ефективно і професійно. Переконаний, що перший етап відбудеться якісно, безболісно і уже найближчим часом ситуація з профілактикою поліомієліту значно покращиться. Загалом потрібно вакцинувати щонайменше 95% дітей. Лише тоді підніметься рівень колективного імунітету і перерветься циркуляція поліовірусу. Такий підхід рекомендований міжнародними стандартами".

За словами заступника міністра, для того, щоб подолати поліомієліт, усі діти віком від 2 місяців до 6 років у двох турах мають бути вакциновані від поліомієліту оральною поліовакциною (ОПВ). У третьому турі будуть вакцинуватися діти від 2 місяців до 10 років. Діти, які не отримали жодного щеплення проти поліомієліту, отримують перше щеплення інактивованою поліомієлітною вакциною (ІПВ) та в подальшому не менше ніж через 2 тижні – щеплення живою оральною вакциною (ОПВ) в рамках додаткової імунізації.

"У нас налагоджено хороший  діалог з регіональними представниками охорони здоров’я, щоб програма імунізації відбулася ефективно і професійно, - додав Ігор Перегінець. - Окрім того, дуже важливим на цьому етапі є максимальне професійне інформування населення про необхідність проведення вакцинації, адже це єдиний спосіб захистити наших дітей". 

Ключові слова:

вакциниполіомієліт

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ