На митних пунктах пропуску можуть впровадити електронний обмін інформацією – ініціатива голови ОДА

2 жовтня 2015р, Новини. Прес-служба ОДА

Невдовзі на пунктах пропуску через українсько-польський кордон у Львівській області планують запровадити електронний обмін інформацією про транспортні засоби, що перетинають митну територію обох держав. З такою ініціативою голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка звертатиметься у Міністерство закордонних справ України, що дозволить синхронізувати спільні дії український та польських митників.

Про це йшлось у п'ятницю, 2 жовтня, на зустрічі з народними депутатами від Львівщини.

Керманич області запропонував народним обранцям підтримати таку ідею, що значно пришвидшить та спростить митне оформлення. Зокрема, він звернув увагу, що у такий спосіб в експериментальному режимі вже працював пункт пропуску "Рава-Руська – Гребенне".

"Співпраця з митними органами Республіки Польща полягає не лише у розбудові кордону, а й у впровадженні спільних проектів. Одним з таких був експеримент, коли львівські митники автоматично отримували інформацію від польських колег про транспортні засоби, що перетинають кордон", - розповів він.

Під час дискусії йшлося про нагальну необхідність прийняття Закону України "Про національну митницю", а також роботу Львівської митниці. Зокрема, Олег Синютка доручив начальнику Львівської митниці подати інформацію про конкретні кроки, вжиті для звільнення з посад працівників керівного складу митниці із заплямованою корупційними діями репутацією.

Окрім цього, під час зустрічі обговорили питання щодо внесення змін до законодавства про криміналізацію контрабанди підакцизних і контрафактних товарів (продукції) у великих розмірах. Серед іншого також розглянули й питання щодо спрощення процедури розмитнення автівок.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ