Олег Синютка обговорив з польськими колегами питання розбудови прикордонної інфраструктури

18 вересня 2015р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

У п'ятницю, 18 вересня, у пункті пропуску Краковець-Корчова голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся з воєводою Підкарпатського воєводства Малгожатою Хомич-Шмігельською, а також з представниками української та польської митної та прикордонної служб.

Під час зустрічі сторони обговорили міжурядову угоду про надання Україні 100 мільйонів євро на розбудову прикордонної інфраструктури та пунктів пропуску на українсько-польському кордоні.

"Заплановано, що 70% цих коштів буде використано на дороги і 30% – на розбудову інфраструктури митних переходів, - повідомив Олег Синютка. - Першочергово роботи розпочнуться на дорозі до митного переходу Грушів-Будомєж, також йдеться про дорогу від Сокаля до Угринова та від Старого Самбора до Смільниці".

Окрім того, голова ОДА підняв питання боротьби з контрабандою та розмитнення товарів, які ввозяться на територію Львівської області.

"Верховна Рада України ухвалила і Президент України підписав Закон про запровадження експерименту у Львівській, Одеській, Волинській та Чернівецькій областях, згідно з яким 50% понаднормового виконання плану митних надходжень скеровуватиметься на ремонт автошляхів, - сказав Олег Синютка. - Відповідно, чим більше товарів розмитнюватиметься на нашій території, тим більше ми отримаємо на будівництво доріг. Тому важливо, щоб прикордонні та митні служби наших двох держав працювали спільно".

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.08.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
6570
+107
Очікують
результати тесту:
485
+107
Підтверджені випадки COVID-19:
10067
+146
Одужало:
2506
+152
Померло:
272
+6

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ