Львівщина приймає чемпіонат Європи з ракетомодельного спорту

24 серпня 2015р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Нещодавно на центральній площі стародавньої Жовкви урочистою церемонією розпочався чемпіонат Європи з ракетомодельного спорту. Такі престижні офіційні змагання європейського рівня вперше відбуваються в Україні.

Учасниками Європейської першості стали команди 12 країн, серед яких збірні Болгарії, Білорусі, Італії, Швейцарії, Литви, Латвії, Словаччини, Польщі, Румунії, Естонії, США та України.

З нагоди відкриття спортсменів привітав голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, а також керівництво м.Жовква та району. Поблагословив усіх учасників на успіхи та перемоги синкел Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ о. Михайло Ткачів. Також вихованці Жовківського центру дитячої та юнацької творчості разом із рок-групою Юрія Клоца подарували спортсменам та організаторам змагань чудовий концерт.

Змагання триватимуть щоденно з 8:00 до 18:30 години. Для глядачів організовано цікаву розважальну програму, безкоштовні майстер-класи з конструювання ракет, різноманітні конкурси тощо. 25 та 26 серпня глядачі матимуть можливість спостерігати за дивовижним польотом планерів. Трансфер зі Львова від готелю "Львів" та з центральної площі м.Жовкви - безкоштовний.

Чемпіонат триватиме до 28 серпня на спеціально облаштованому полі поблизу села Великий Дорошів Жовківського району. Змагання проводяться під егідою Міністерства молоді та спорту України, Федерації ракетомодельного спорту України за сприяння управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Жовківської міської та районної влади.

Програма змагань

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 26.05.2020 09:31
Пацієнтів загалом звернулось:
2123
+38
Очікують
результати тесту:
71
+38
Підтверджені випадки COVID-19:
1405
+45
Не підтверджено діагноз:
5428
+171
Одужало:
295
+8
Померло:
40
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ