З початку року Львівський бронетанковий завод підготував понад 100 одиниць військової техніки

7 серпня 2015р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Державне підприємство "Львівський бронетанковий завод" за 2015 рік повністю відновило понад 100 одиниць техніки для потреб українських збройних сил. А до кінця року на заводі планують завершити капітальний ремонт ще близько 70 машин.

Про це у п’ятницю, 7 серпня, на брифінгу розповів головний інженер Львівського бронетанкового заводу Віктор Андрощук.

"Українські збройні сили мають найбільшу потребу у бронетехніці, а це, у першу чергу, танки та БМП. Тому підприємство сьогодні повністю завантажене основною роботою з ремонту броньованої техніки. Зараз ми відмовляємось від міжнародних контрактів, адже маємо державне замовлення. Для наших військових ми ремонтуємо бойові розвідувальні машини, інженерні машини розгородження, двигуни", - Віктор Андрощук.

Також головний інженер представив журналістам готову техніку до відправки у зону АТО, зокрема 5 танків Т-72 і 5 бойових розвідувальних машин.

Нагадаємо, що окрім цього Бронетанковий завод також виготовив броньований автомобіль "Дозор-Б", прототип якого на сьогодні очікує державного випробовування та подальшого прийняття на озброєння.

До слова, ще у квітні підписано меморандум про співробітництво між Державним концерном "Укроборонпром" та Львівською обласною державною адміністрацією щодо розширення співпраці з підприємствами Львівської області у рамках виконання державного оборонного замовлення та програм соціально-економічного розвитку. Тоді й було продемонстровано прототип тактичної техніки "Дозор-Б".

Як розповів директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА Василь Лозинський, меморандум передбачав кооперацію підприємств приватного сектору зі Львівщини та України, які б долучались до державного оборонного замовлення. "Ще у квітні бажання співпрацювати виявили одинадцять підприємств військово-оборонного комплексу області. Сьогодні ще п’ятнадцять підприємств працюють в даному сегменті. Зокрема, їх інженери розглядають з технічними працівниками Бронетанкового заводу можливість долучитись до виготовлення автомобіля "Дозор-Б", - сказав він.

Василь Лозинський також зазначив, що після того, як ця машина пройде усі процедури державного випробування і будуть враховані можливі зауваження, всі інші "Дозори" готуватимуть до серійного запуску. "Ми очікуємо випробування і підключення регіональних підприємств до виробництва. В подальшому розпочнеться серійний випуск цієї техніки", - додав директор обласного департаменту. 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 26.05.2020 09:31
Пацієнтів загалом звернулось:
2123
+38
Очікують
результати тесту:
71
+38
Підтверджені випадки COVID-19:
1405
+45
Не підтверджено діагноз:
5428
+171
Одужало:
295
+8
Померло:
40
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ