Заступник міністра охорони здоров'я позитивно оцінив роботу "Єдиного вікна"

6 серпня 2015р, Координаційний медіа-центр. Прес-служба ОДА

Під час візиту на Львівщину, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Шафранський відвідав Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих ім. Юрія Липи, що у місті Винники.

Урядовець позитивно оцінив роботу "Єдиного вікна" допомоги учасникам АТО, яке функціонує в цьому госпіталі.

Директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Богдан Чечотка зазначив, що кожного дня сюди звертаються від двох до п'ятнадцяти осіб. На осінь очікується більше звернень, оскільки будуть нові демобілізовані.

"Тут надається не лише медична і психологічна допомога, а також консультації соцпрацівників, юристів, які інформують про можливу матеріальну допомогу, пільги, субсидії. Також є працівник із центру зайнятості, який надає пояснення щодо можливого працевлаштування", – розповів Богдан Чечотка.

За словами медиків, загалом медичної допомоги потребує 30% демобілізованих, оскільки в них виникають ті чи інші проблеми зі здоров’ям або ж загострюються хронічні захворювання. На Львівщині зараз таких близько 600-700 осіб.

"Міністерство охорони здоров’я дуже велику увагу приділяє питанням медичного забезпечення і реабілітації хворих, які постраждали у зоні АТО. Мене приємно вразило існування у госпіталі "Єдиного вікна". Це є прикладом хорошої співпраці медиків і фахівців управління соціального захисту. З великою приємністю хочу підкреслити, що за ініціативи голови ОДА пана Синютки постійно контролюються потреби хворих учасників АТО і хворі, які потребують протезування, теж не залишаються поза увагою", – зазначив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Шафранський.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ