Львівські митники продовжують боротьбу з незаконним ввезенням товару

5 серпня 2015р, Новини. Прес-служба ОДА

У вівторок, 4 серпня, працівники Львівської митниці ДФС в пункті пропуску  для автомобільного сполучення  "Краковець-Корчова" запобігли незаконному ввезенню на митну територію України великої кількості товарів без належного митного оподаткування. Про це повідомив в.о. начальника Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук.

"До пункту пропуску прибув рейсовий автобус, пасажири якого під виглядом товарів для особистого користування  намагались ввезти велику кількість краму без  оподаткування, - розповів Левко Прокіпчук. - Усі громадяни везли по кількадесят кілограмів товарів однотипного характеру – великий одяг, білизну та дешеве взуття китайського виробництва. Працівники митного поста "Краковець" не дозволили ввезти цей товар на територію України. Після чого пасажири рейсового автобуса намагались заблокувати роботу пункту пропуску".

За словами Левка Прокіпчука, громадяни свої дії пояснювали тим, що перевозять товар вартість якого не перевищує еквівалент 500 євро та сумарна вага якого становить 50 кг., що дозволено законодавством.

Проте  працівники  Львівської митниці ДФС керуються тим, що ця норма застосовується для переміщення через митний кордон України громадянами товарів для особистих, сімейних та інших потреб, не пов'язаних зі здійсненням підприємницької діяльності. У даному випадку чітко було видно, що товар перевозять задля продажу.

Станом на 10:30 середи, усі пасажири знаходяться на території пункту пропуску. Їм запропоновано два варіанти виходу із ситуації: заплатити мито або ж повернутися з товаром назад у Польщу. Пункт пропуску працює у звичайному режимі.

Ключові слова:

контрабандамитниця

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 05.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6690
+120
Очікують
результати тесту:
485
+156
Підтверджені випадки COVID-19:
10223
+156
Одужало:
2629
+123
Померло:
275
+3

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ