Випускників програми "Реалізуй себе у владі" запрошують на роботу

30 липня 2015р, Новини. Прес-служба ОДА

У четвер, 30 липня, відбулося урочисте вручення дипломів стажерам, які пройшли навчання у Львівській обласній державній адміністрації за програмою "Реалізуй себе у владі". Четверо випускників претендують на працевлаштування у структурних підрозділах ЛОДА.

"Нам дуже приємно, що цей проект виявився дуже потрібним і щораз з’являються нові молоді люди, які хочуть реалізувати себе у владі і розбудувати державницьку вертикаль, - сказав перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський. - Бути державним службовцем дуже відповідально. Важливо, щоб люди із завзятим поглядом приходили до нас, бо саме вони можуть дивитися по-іншому на ті чи інші речі".

Зазначимо, що двомісячне навчання у липні завершило 19 осіб: з них дипломи про успішне закінчення навчання отримали 13 стажерів, двох зараховано до кадрового резерву, а чотири особи претендують на участь у конкурсі на заміщення вакантних посад. Загалом, з лютого 2015 року заявки на участь у проекті подали 202 особи, з них 127 успішно завершили навчання, а п’ятнадцятьом випускникам запропонували працевлаштування. Станом на сьогодні продовжують навчання ще 22 особи.

Координатори проекту розповідають, що найбільшою популярністю серед учасників програми користуються Департамент з міжнародного співробітництва і туризму, Департамент економічного розвитку торгівлі та промисловості України і Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Нагадаємо, для того, щоб стати учасником проекту "Реалізуй себе у владі" потрібно подати заявку на сайті ЛОДА і пройти співбесіду.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 26.05.2020 09:31
Пацієнтів загалом звернулось:
2123
+38
Очікують
результати тесту:
71
+38
Підтверджені випадки COVID-19:
1405
+45
Не підтверджено діагноз:
5428
+171
Одужало:
295
+8
Померло:
40
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ