Індустріальний парк у Новому Роздолі внесуть до Державного реєстру

29 липня 2015р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Індустріальний парк у місті Новий Розділ, котрий планують створити на території Роздільського державного гірничо-хімічного підприємства "Сірка", невдовзі внесуть до Державного реєстру індустріальних парків України.

Про це йшлось під час наради у першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського.

"24 липня на сесії міської ради затверджено концепцію Новороздільського індустріального парку, - розповів міський голова Нового Роздолу Володимир Туз. - А вже 27 липня надіслано відповідні документи до Міністерства економічного розвитку та торгівлі України для внесення парку у відповідний Державний реєстр".

Відзначимо, що на сьогодні у Новому Роздолі на завершальному етапі перебувають роботи з рекультивації, розпочаті ще минулоріч. Активно триває розробка документації на інженерні мережі та комунікації, а також проектно-кошторисної документації на під’їзні дороги і дороги в самому індустріальному парку.

За словами Ростислава Замлинського, «Новий Розділ» планують облаштувати як парк екоощадних продуктів, матеріалів і технологій. Серед основних напрямків діяльності – виробництво продуктів та технологій для зменшення споживання природних ресурсів та енергії, обробка вторинної сировини, виробництво матеріалів та продукції з сировини біологічного та вторинного походження.

Нагадаємо, що проект відновлення деградованих земель м. Новий Розділ реалізовується у рамках Програми Транскордонної Співпраці Польща-Білорусь-Україна 2007-2013. Зокрема, передбачається рекультивація близько 86,4 га територій Роздільського державного гірничо- хімічного підприємства "Сірка", де власне й створюватимуть цей індустріальний парк.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 29.05.2020 13:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2257
+41
Очікують
результати тесту:
105
+41
Підтверджені випадки COVID-19:
1563
+50
Не підтверджено діагноз:
6347
+309
Одужало:
361
+25
Померло:
51
+3
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ