Артисти Львівщини мистецтвом піднімають морально-бойовий дух мобілізованих шостої черги

28 липня 2015р, Координаційний медіа-центр. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

У 184-му Навчальному центрі Академії сухопутних військ перед мобілізованими, призваними на військову службу під час шостої черги часткової мобілізації, виступили артисти та художні колективи Львівщини.

Концерти відбулися у чотирьох містечках, які знаходяться на території полігону, де групи, сформовані з мобілізованих, вже проходять військову підготовку. Одночасно у Навчальному центрі триває прийом мобілізованих, тож десять відділень центру у Старичах продовжують комплектуватися курсантами, які навчатимуться за понад сотнею військових спеціальностей.

"Враховуючи інтенсивність навчального процесу, саме під час вихідних днів, насамперед у неділю, є найбільш сприятливі умови для культурного відпочинку мобілізованих. Тож, ми активно залучаємо до співпраці творчі колективи області, які охоче ідуть нам назустріч", — зазначає заступник начальника 184-го Навчального центру по роботі з особовим складом підполковник Володимир Безбородов.  

Усі концерти у Навчальному центрі відбувалися просто неба.

До мистецького десанту увійшли рок-гурт "Рай із твоїх снів", п’ятеро співаків зі Спілки української молоді, відомий співак зі Золочівщини Теодор Кукурудза, бандуристка Наталка Кончаківська та бард Володимир Партика,  також перед мобілізованими виступив самодіяльний колектив "Лелеки" із села Оселя Яворівського району.

Разом з артистами приїхали і священики з Івано-Франківська. Отці благословили мобілізованих на щасливу службу, окропили свяченою водою та помазали миром. А ті військовослужбовці, хто потребував духовної поради мали можливість поспілкуватися зі священиками віч-на-віч.

За матеріалами Медіа-групи АСВ.

Ключові слова:

мобілізаціяконцерт

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 12.07.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4599
+46
Очікують
результати тесту:
485
+46
Підтверджені випадки COVID-19:
7003
+121
Одужало:
1057
+48
Померло:
183
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ