Львівська ОДА впроваджуватиме нову концепцію Народних домів у області

20 липня 2015р, Новини. Прес-служба ОДА

Про способи активізувати роботу народних домів і бібліотек на Львівщині ішлося під час першого навчального виїзного семінару до Миколаївського району, що відбувся минулого тижня за участі заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Юрія Підлісного та фахівців департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

"Цей семінар започатковує серію зустрічей із працівниками культурної сфери усіх районів з метою підвищення їхньої кваліфікації, розширення спектру послуг, залучення позитивного досвіду як вітчизняних, так і зарубіжних культурних центрів в умовах здійснення децентралізації, - каже Юрій Підлісний. – Наш кінцевий результат – це Народний дім, як сучасний культурний комунікативний центр".

За його словами, такі сучасні народні доми зможуть активізувати громаду навколо діяльності народного дому та бібліотеки, з’явиться якісна альтернатива відпочинку для молоді та кращої комунікації, а також зміниться сам формат роботи закладу культури.

Нагадаємо, що з метою залучення кращого досвіду європейських країн, попередньо за сприяння департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА проведено конференцію "Громадські ініціативні центри – як майданчик конструктивного діалогу влади, громади, громадських організацій та бібліотек" і дебати на тему "Децентралізація в Україні – виклики для закладів культури".

Ключові слова:

концепціякультура

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ