Цього тижня Львів прийматиме молодіжний фестиваль "Вітер На-Дії"

20 липня 2015р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

23-26 липня 2015 року у Львові відбудеться головна подія літа для молоді – фестиваль "Вітер На-Дії". Це унікальний майданчик духовного розвитку для кожного, який допоможе визначитись, куди йти далі, та знайти нових друзів.

Особливість цьогорічного фестивалю у тому, що він передує ще більшій християнській події всесвітнього значення – Світовому Дню Молоді, який відбудеться у серпні 2016 року в Кракові. Окрім того, 29 липня також виповнюється 150 років від дня народження Митрополита Андрея Шептицького.

На Фестивалі-2015 очікується близько 3000 людей з усіх куточків України та молодь з діаспори.  Уже зареєструвалися учасники зі Львова, Вінниці, Жмеринки, Кіровограда, Стрия, Тернополя та інших.

Для участі достатньо лише взяти туристичний килимок (карімат), спальник і зареєструватися (реєстраційна форма). Можна також захопити й намет для наметового містечка. Рештою необхідного організатори обіцяють забезпечити.

Упродовж фестивалю працюватиме багато цікавих майстерень, зокрема фейс-арт, Петриківський розпис, прикраси зі шкіри, техніка ізонитки та інші. Також діятиме Вільний університет, відбудуться тренінги з особистого та лідерського розвитку.

Окрім цього, в рамках "Вітру На-Дії", триває активна підготовка до фестивалю аматорського християнського театру "На крилах вітру". Майбутні актори зможуть безкоштовно відвідувати усі заходи.

Цікавою буде й музична програма. Учасники зможуть познайомитися з унікальним проектом – «Kerygma Project» (керигма – "добра звістка" з грецької), гуртами «Кана» і «Засяй в моєму серці».

Увечері суботи, 25 липня, буде ватра та нічний музичний марафон. Фестиваль завершиться наступного дня великою Архиєрейською Літургією.

Із детальною програмою фестивалю "Вітер На-Дії" можна ознайомитись:

- за посиланням - http://dyvensvit.org/festival/programa/;

- у додатку.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ