Львівщині запропонували втілити проект, вартістю 20 мільйонів доларів США, для осучаснення системи соціальної допомоги

18 липня 2015р, Новини. Прес-служба ОДА

У Львівській області втілять у життя пілотний проект "Модернізація системи соціальної допомоги населенню України" вартістю 20 мільйонів доларів США.

Про це повідомив голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба під час відкриття Центру зайнятості в місті Новий Розділ Львівської області, у п'ятницю, 17 липня.

"Днями ми надіслали листа на ім’я голови Львівської обласної державної адміністрації з пропозицією включити Львівську область як пілотний проект, що фінансуватиме Європейський банк реконструкції та розвитку. Проект полягатиме у створенні робочих місць, виділенні коштів для закупівлі обладнання на безвідсотковій основі для людей, які прагнуть створити і розпочати власну справу з числа малозабезпечених сімей, з числа внутрішньо перемішених осіб і з числа тих людей, які сьогодні себе хочуть знайти у малому та середньому бізнесі. Голова ЛОДА має розглянути цей лист і прийняти відповідне рішення", - розповів Ярослав Кашуба.

У відповідь голова Львівської ОДА Олег Синютка запевнив, що влада докладе зусиль, щоби реалізувати його.

"Ми маємо величезний ресурс – 20 мільйонів. Це дуже багато! І наше з вами завдання, щоби у 2015 році підготувати всю базу, підготувати всю технічну документацію і в наступні роки ми могли отримати цю суму. Дуже важливо, щоби проекти, які реалізовують в Україні, апробовували у Львівській області", - наголосив голова Олег Синютка. 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 26.05.2020 09:31
Пацієнтів загалом звернулось:
2123
+38
Очікують
результати тесту:
71
+38
Підтверджені випадки COVID-19:
1405
+45
Не підтверджено діагноз:
5428
+171
Одужало:
295
+8
Померло:
40
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ



Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ