У Новому Роздолі відкрили Центр зайнятості

17 липня 2015р, Новини. Прес-служба ОДА

У п’ятницю, 17 липня, у Новому Роздолі Миколаївського району Львівської області відкрили міський Центр зайнятості. Будівлю у місті розпочали будувати понад 5 років тому, проте лише цього року вдалося завершити усі роботи.

Участь в урочистому відкритті Центру зайнятості взяли голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба.

Під час виступу керівник Львівщини наголосив: "Сьогодні ті хлопці, які на сході України захищають нашу землю, не просто Україну, вони і захищають нашу домівку, нашу Львівщину, вони також хочуть іншої України, кращої, багатшої, добрішої. І ця Україна сьогодні залежить від нас із вами".

За словами директора ТзОВ "Пласт", генерального підрядника з будівництва Петра Орихівського, будинок обладнаний гарячим і холодним водопостачанням, індивідуальним опаленням із двома газовими котлами, припливною вентиляційною установкою. Фасади будівлі утеплені, планування будівлі дозволяє забезпечити застосування єдиних сучасних стандартів в обслуговуванні населення та роботодавців.

Опісля відбулася робоча нарада за участі голови Державної служби зайнятості Ярослава Кашуби, голови Львівської ОДА Олега Синютки та директора Львівського обласного центру зайнятості Василя Барилюка.

"Служба зайнятості і конкретно центр зайнятості сьогодні – це структури, що надають безоплатні послуги для соціально вразливих категорій громадян, а також для громадян, які шукають роботу або хочуть отримати кращу працю. Ці послуги складаються з пошуку роботи, соціальних виплат, навчання людей новій професії, надання нових кваліфікаційних навичок, підвищення кваліфікації, профорієнтаційної роботи. Центр зайнятості повинен виконувати функцію навіть у той час, коли економічна криза. Основне його завдання не тільки працевлаштування громадян, але й допомога людям знайти себе", - сказав голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба.

"Ми повинні працювати так, ніби це перший і останній раз, останній день, за який треба зробити всю роботу. Будемо добре ставитися до роботи, до людей і до держави – у нас обов’язково все вийде. Ми є працьовиті, ми є мудрі, і ми в цьому світі повинні затвердити за собою такий статус", - сказав голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Довідка

Будівництво приміщення у Новому Роздолі під Центр зайнятості розпочалося ще у грудні 2010 року за проектом ТзОВ "Компанія ВЕЕМ-Будсервіс". Генеральним підрядником обрано ТзОВ "Пласт". Кошторисна вартість об’єкту – понад 7,9 мільйона гривень. Загальна площа – 1 245 метрів квадратних.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 26.05.2020 09:31
Пацієнтів загалом звернулось:
2123
+38
Очікують
результати тесту:
71
+38
Підтверджені випадки COVID-19:
1405
+45
Не підтверджено діагноз:
5428
+171
Одужало:
295
+8
Померло:
40
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ