Львівська митниця вдосконалить роботу "Єдиного офісу"

17 липня 2015р, Новини. Прес-служба ОДА

У четвер, 16 липня, в адміністративному приміщенні Львівської митниці Державної фіскальної служби обговорили способи удосконалити роботу суміжних служб за принципом "Єдиного офісу".

Учасники зустрічі погодилися з необхідністю спростити оформлення товарів, зменшити час митного оформлення та інших контрольних процедур. Вирішили більш тісно координувати свої дії, вжити практичних заходів щодо вдосконалення роботи за принципом "Єдиного офісу".

Виконувач обов’язків начальника Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук зазначив, що сьогодні у Львівській митниці практично у всіх місцях митного оформлення функціонують "Єдині офіси". Однак для залучення інвесторів, створення для них сприятливого інвестиційного клімату, роботу "Єдиного офісу" необхідно вдосконалити. Бездоганна робота суміжних служб за принципом "Єдиного офісу" дозволить спростити та прискорити зовнішньоекономічні операції з товарами, зменшити витрати для бізнесу, мінімізувати контакти з посадовими особами дозвільних і митних органів та знизити рівень корупції.

Участь у зустрічі брали керівництво Львівської митниці ДФС, представники державних органів, що здійснюють контроль за переміщенням товарів через державний кордон України, зокрема фітосанітарний, санітарно-епідеміологічний, ветеринарний, екологічний та радіологічний. Участь у нараді також узяв представник Львівської обласної державної адміністрації.

Ключові слова:

Єдине вікномитниця

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 05.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6690
+120
Очікують
результати тесту:
485
+156
Підтверджені випадки COVID-19:
10223
+156
Одужало:
2629
+123
Померло:
275
+3

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ