Упродовж минулого тижня з обласного бюджету розпорядникам коштів виділили понад 278 мільйонів гривень

13 липня 2015р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

Із бюджету Львівської області, відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань і замовлень головних розпорядників коштів, упродовж минулого тижня у повному обсязі виділено 278,4 мільйона гривень.

Зокрема, профінансовано органи державного управління на суму 0,5 млн. грн., освіту – 29,3 млн. грн., охорону здоров’я – 3,2 млн. грн., соціальний захист та соціальне забезпечення – 3,6 млн. грн., культуру та мистецтво – 4,4 млн. грн., фізичну культуру та спорт – 0,5 млн. грн., сільське господарство – 2,3 млн. грн., дорожнє господарство – 9,2 млн. грн., реалізацію регіональної програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку – 0,4 млн. гривень.

Окрім того, профінансовано субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу – 221,1 млн. грн., на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» – 1,2 млн. грн.; надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого палива – 2,2 млн. грн. та з обласного бюджету на інвестиційні проекти – 0,2 млн. грн., а також інші видатки – 0,3 млн. гривень.

 

Із виділених коштів спрямовано на виплату заробітної плати та відпускних працівникам обласних бюджетних установ – 32,1 млн. грн., стипендії учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації – 1,5 млн. грн., пільгових пенсій та допомог – 0,8 млн. грн., державних допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу – 221,1 млн. грн., на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – 1,2 млн. грн.; надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого палива – 2,2 млн. грн.; оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 0,2 млн. грн., медикаментів та перев’язувальних матеріалів – 2,4 млн. грн., продуктів харчування – 0,6 млн. грн., канцелярських та господарських товарів, послуг з охорони приміщень, поточний ремонт, відрядження, обслуговування та ремонт обладнання – 1,5 млн. грн.; оздоровлення та відпочинок дітей – 1,0 млн. грн.; проведення заходів в галузі освіти, культури, фізичної культури – 1,1 млн. грн., фінансову підтримку закладам мистецтва – 2,6 млн. грн.; проведення ремонтних робіт і утримання автомобільних доріг – 9,2 млн. грн. та капітальних видатків – 0,9 млн. грн., що дасть можливість не допустити заборгованості із зазначених видатків.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.08.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
7410
+146
Очікують
результати тесту:
485
+146
Підтверджені випадки COVID-19:
11142
+161
Одужало:
2949
+13
Померло:
309
+4

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ