На Львівщині почали діяти інформаційно-консультаційні центри

9 липня 2015р, Новини. Прес-служба ОДА

Відтепер цільові аудиторії – внутрішньо переміщені особи, демобілізовані учасники антитерористичної операції, члени сімей загиблих воїнів, неповнолітні, краяни з інвалідністю зможуть в інформаційно-консультаційних центрах отримати як індивідуальні, так і групові послуги.

Зокрема, вимушені мігранти зможуть ознайомитися з розробленою для них "Дорожньою картою", буклетами, брошурами, записати координати відомств, працівники яких опікуються проблемами життєдіяльності переселенців. Ті, хто то планує започаткувати власну справу, матимуть змогу переглянути відомості про наявність вільних земельних площ, незадіяних виробничих і складських приміщень, які можна орендувати для ведення підприємницької діяльності.

Неповнолітнім, сиротам і дітям, котрі позбавлені батьківської опіки, цікаво буде ознайомитися з переліком навчальних закладів й центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, в яких можна здобути ту чи іншу спеціальність.

Демобілізовані учасники АТО почерпнуть інформацію про те, як самотужки або за допомогою вузькоспеціалізованих фахівців подолати проблеми психологічного характеру, де пройти програму медичної реабілітації. А ще – опанують техніку самостійного пошуку роботи, пізнають нюанси ведення співбесіди з потенційними працедавцями та правила написання резюме.

За інформацією Львівського обласного центру зайнятості

Ключові слова:

робочі місця

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.08.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
6570
+107
Очікують
результати тесту:
485
+107
Підтверджені випадки COVID-19:
10067
+146
Одужало:
2506
+152
Померло:
272
+6

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ