Скнилівський міст відкрили для руху транспорту

7 липня 2015р, Новини. Прес-служба ОДА

У вівторок, 7 липня,  офіційно відкрили для руху транспорту шляхопровід через залізничні колії (Скнилівський міст) на автомобільній дорозі державного значення Західний обхід м. Львова км 7+222 село Холодновідка.

Як відзначив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, ремонт мосту вдалося завершити завдяки спільним зусиллям проектантів, народного депутата України Богдана Дубневича, керівника Львівської залізниці Богдана Піха, служби автомобільних доріг та підрядних організацій.

"Кошти за останній час насправді не з'явилися. Їх як не було, так і, на превеликий жаль, нема й сьогодні. Втім люди, котрі сьогодні тут зібралися, зорганізувалися та вирішили, що цей безлад, що тривав останні півтора року, треба припинити. І саме завдяки волі цих людей сьогодні  відкрито рух для водіїв, котрі матимуть можливість комфортого проїзду. Сьогодні велике християнське свято Івана й сьогоднішня подія є великим подарунком", - сказав Олег Синютка.

Окрім цього, за словами керівника Львівщини, він переконаний у тому, що  держава розрахується за виконані роботи.

Нагадаємо, ремонтні роботи виконувала підрядна організація ТзОВ "ЗахідТрансБуд" на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області. Згідно з кошторисно-проектною документацією, вартість таких робіт становить 14,5 мільйона гривень. Рух шляхопроводом повністю заборонили з лютого 2014 року. Ремонтні роботи неодноразово затримувались через повну відсутність фінансування у 2014 році.

Шляхопровід через залізничні колії на автомобільній дорозі державного значення Західний обхід м. Львова км 7+222 с. Холодновідка, Пустомитівського району побудований у 1963 році.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.08.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
6570
+107
Очікують
результати тесту:
485
+107
Підтверджені випадки COVID-19:
10067
+146
Одужало:
2506
+152
Померло:
272
+6

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ