На Львівщині пора припинити бензиновий "лівак" – Олег Синютка до податківців

6 липня 2015р, Новини. Прес-служба ОДА

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка вимагає пояснень у керівництва Державної фіскальної служби Львівщини щодо надходжень акцизного податку з продажу нафтопродуктів на території окремих районів.

Основний акцент керівник Львівщини зосередив під час апаратної наради у Львівській ОДА у понеділок, 6 липня, щодо сплати акцизного податку з торгівлі нафтопродуктами.

"За даними департаменту фінансів Львівської ОДА, найбільше бензинового акцизу з розрахунку на одного мешканця отримали Жовківський (201,04 грн.) та Пустомитівський (181,30 грн.) райони, - сказав Олег Синютка. - При цьому на території Жовківщини є лише 34 автозаправних станції, на відміну від Пустомитівського району, де їх аж 52. Така ж ситуація ще в кількох районах, зокрема Жидачівський район із п’ятьма АЗС випереджає за цим показником Золочівський, де їх налічується одинадцять".

Керівник області зауважив, що така ситуація може свідчити про ухилення від сплати податків. Водночас присутній під час апаратної наради представник ДФС не зміг пояснити, чому так різняться цифри.

"Цей бензиновий лівак пора припинити! За це обов’язково хтось відповідатиме", - наголосив Олег Синютка.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ