Компанія Nestle Україна розширюватиме виробництво на Львівщині

3 липня 2015р, Новини. Прес-служба ОДА

Директор Nestlé в Україні і Молдові, голова спостережної ради ПАТ "Львівська кондитерська фабрика "Світоч" Ансгар Борнеманн повідомив, що компанія має намір розширювати виробничу базу на Львівщині. Про це йшлося під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з керівництвом компанії Nestle Україна, яка відбулася у четвер, 2 липня.

"Двері цього кабінету завжди відкриті для інвестора. Для збільшення потужностей виробництва та зростання робочих місць ми готові докласти максимум зусиль", – сказав Олег Синютка.

Окрім цього, Ансгар Борнеманн розповів, що  у Львові створено Об’єднаний бізнес-сервіс-центр компанії Nestle. На сьогодні в Центрі працює близько 700 кваліфікованих фахівців у галузі фінансів та управління персоналом, які обслуговують понад двадцять країн Центральної та східної Європи, таких як Польща, Румунія, Угорщина, Болгарія тощо.

Довідка:

Nestlé належать 449 заводів у 83 країнах світу, де працюють понад 280 тисяч працівників. Продукція Nestlé представлена на ринках напоїв, кондитерських виробів, кулінарних продуктів, дитячого та спеціального харчування, заморожених продуктів, морозива, готових сніданків, мінеральної та столової води, а також кормів для домашніх тварин.

На сьогоднішній день Nestlé є одним із найбільших інвесторів у харчову промисловість України.

Ключові слова:

робочі місця

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ