Завершився перший етап соціального проекту "Мій тато захищає Україну!"

27 травня 2015р, Координаційний медіа-центр. Прес-служба ОДА

Гала-концерт "Діти та зірки" відбувся у Національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької. Цим дійством завершився перший етап соціального проекту "Мій тато захищає Україну!", що стартував на Львівщині два місяці тому.

Разом із дітьми учасників антитерористичної операції на сході України виступили відомі виконавці Катерина Бужинська, Павло Табаков, Віктор Винник (гурт "Мері"), Олександр Божик, Наталка Карпа, зірка першого сезону пісенного шоу "Голос. Діти" Роман Сасанчин, гурт "Ріка життя" та багато інших.

Серед глядачів у залі були присутні діти учасників АТО, їхні мами, бійці, які приїхали з передової на відпочинок додому, а також ділові та інформаційні партнери проекту. Концерт у прямому ефірі транслював канал ТРК "Львів".

Під час гала-концерту голова Львівської обласної ради Петро Колодій зазначив: "На сьогодні, 26 травня, ми планували закриття проекту і підбиття підсумків. Але коли побачили, наскільки активно до нього долучаються наші підприємці, митці, громадськість, вирішили продовжити проект до завершення війни на сході України". 

Теплими словами вдячності та врученнями подяк відзначили працівників ЗМІ, партнерів, організаторів та учасників проекту голова Львівської обласної ради Петро Колодій та виконувач обов'язків першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

Нагадаємо, соціальний проект "Мій тато захищає Україну!" ініціювала Львівська обласна рада і підтримала обласна державна адміністрація. У межах проекту діти учасників АТО брали участь у конкурсі малюнків "Так чудово виглядає мир!", фотографій "Наша рідна земля", відеоробіт "Квітуча Україна", віршів "Люба Україно!" та фестивалі талантів. Також дітей долучали до різноманітних заходів дозвілля відвідування музеїв, театрів, розважальних центрів.

Ключові слова:

АТОдітиконцерт

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 15.07.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4800
+75
Очікують
результати тесту:
485
+75
Підтверджені випадки COVID-19:
7321
+171
Одужало:
1167
+25
Померло:
193
+5

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ