Дитячій гала-концерт для поранених воїнів

25 травня 2015р, Координаційний медіа-центр. Прес-служба ОДА

Військово-медичний клінічний центр Західного регіону, що у Львові, відвідали діти з міста Рогатин Івано-Франківської області. Тут вони дали великий гала-концерт для поранених воїнів, які проходять лікування та реабілітацію в цьому лікувальному закладі. Понад двадцять номерів – танці, пісні, гуморески веселили молодих людей, які через російську агресію опинились у інвалідних візках і лікарняних ліжках. Гопак та аркан довелось танцювати у невеличкому холі при вході до терапевтичного корпусу госпіталю, а переодягатись у яскраві сценічні костюми просто у коридорі. Втім, виступ дітей змогли побачити навіть ті хворі, які пересуваються на візках, або милицях. Почувши музику, вони ліфтом спускались до входу у лікарняний корпус.

"Діти дуже старались передати ту наснагу та яскравість карпатського традиційного та сучасного танку, - розповіла Лілія Горинь. - У вірші та співи вкладали більше ніж душу та серце. Бо всі розуміли, що перед нами – наші герої, хлопці, про яких ми лише чули по телебаченню, та читали у бойових зведеннях. А тепер ці герої – наші глядачі. І тому для них все має бути лише найкраще".

Прикарпатські дитячі танцювальні колективи взяли шефство над трьома пораненими воїнами: Олександром Козачком, Михайлом Лялею та Андрієм Мельником. І хоча ці хлопці не є мешканцями Прикарпаття, а народились хто на Львівщині, хто на Рівненщині, рогатинці справедливо розсудили, що держава в нас одна, а значить і герої, які її захищають, теж лише наші! Після концерту делегація від дитячих колективів завітала в палати до своїх підшефних, де передала гроші, які зібрали мешканці Рогатина для лікування захисників, та паперові квіти, які діти виготовили для поранених під час уроків праці.

Прощаючись, і діти і поранені не приховували сліз. Надто сильними були емоції. Адже дитячі серця вони як чиста вода карпатських потічків. Можуть і прийняти на себе цілком дорослий біль, і полікувати.

За інформацією Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України

Ключові слова:

АТОлікарнідіти

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.07.2020 10:20
Пацієнтів загалом звернулось:
4235
+57
Очікують
результати тесту:
485
+57
Підтверджені випадки COVID-19:
6445
+144
Одужало:
971
+6
Померло:
164
+0

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ