На Львівщині триває впровадження проекту "Єдиного вікна" для демобілізованих військових зі зони АТО

14 травня 2015р, Координаційний медіа-центр. Прес-служба ОДА

Основне завдання "Єдиного вікна" – покращення надання комплексу послуг для демобілізованих військових зі зони АТО, задоволення потреб соціального та медичного характеру. У "Єдиному вікні" демобілізованим надають юридичні консультації, психологічну підтримку, соціальний супровід. Соціальні працівники допомагають отримати статус безробітного, направляють на навчання та перенавчання, забезпечують працевлаштування.

Також військових  забезпечуватимуть санаторно-курортним лікуванням, технічними та іншими засобами реабілітації, спецавтотранспортом, пільгами, субсидіями та допомогами. Для цього потрібно лише стати на облік у "Єдиному вікні", маючи при собі мінімальний пакет документів (паспорт, ідентифікаційний номер і відповідний документ учасника бойових дій). Окрім того, у разі необхідності демобілізованих скеровуватимуть на протезування та комплексну реабілітацію.

Захисникам допомагають встановити рівень втрати працездатності та забезпечують індивідуальною програмою реабілітації людини з інвалідністю. Також у "Єдиному вікні" подбають про медичну діагностику, стаціонарний догляд, психолого-психіатричну допомогу та фізичну реабілітацію.    

На сьогодні по допомогу у "Єдине вікно" звернулося  25 осіб.

Нагадаємо, "Єдино вікно" для демобілізованих військових зі зони АТО провадить свою роботу на базі Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи за адресою: м. Львів-Винники, вулиця Володимира Івасюка, 31. тел. 296 11 45

Ключові слова:

АТОЄдине вікно

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ