У Ходорові запрацював Центр надання адміністративних послуг

5 травня 2015р, Новини. Прес-служба ОДА

У Львівській області створено новий Центр надання адміністративних послуг при Ходорівській міській раді Жидачівського району. Минулого тижня адміністратор новоствореного Центру пройшла навчання щодо надання адміністративних послуг у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

"У новоствореному Центрі надання адміністративних послуг мешканці Ходорова за принципом "єдиного вікна", тобто відповідно до європейських норм і стандартів, прозоро і легко за чітко визначений законом період часу, в приміщенні міської ради отримуватимуть визначений перелік адміністративних послуг, - зазначив директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості ЛОДА Василь Лозинський. - Це заощадить час мешканців, який потрібно було витрачати для отримання послуг, відвідуючи органи влади на районному чи обласному рівнях”.

У перелік послуг, які надає Центр, заплановано включити послуги територіальних управлінь центральних органів виконавчої влади, зокрема, Головного управління Держземагентства у Львівській області, Головного управління юстиції у Львівській області та Головного управління Державної міграційної служби у Львівській області.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ