Академічний ансамбль НГУ виступив перед українськими та американськими військовими

27 квітня 2015р, Координаційний медіа-центр. Прес-служба ОДА

До учасників українсько-американських навчань "ФіарлесГардіан - 2015" завітав Академічний ансамбль Національної гвардії України. Концертна програма відбулась у рамках гастрольного туру по військових частинах Національної гвардії України.

Концерт тривав більше години. Перед військовослужбовцями виступили заслужені та народні артисти України, які входять до складу ансамблю Національної гвардії України.

Для глядачів прозвучали різножанрові пісні та танцювальні композиції. У виконанні солістки ансамблю Заслуженої артистки України Катерини Пушкіної присутні мали можливість почути пісні "Гвардія", "Моя земля" та "Духмяна ніч". Відомі пісні "Червона рута", "Мій генерал" прозвучали у виконанні солістки ансамблю, Заслуженої артистки України Анни Петраш. Деякі пісні супроводжувались запальними танцями балету ансамблю.

Також перед глядачами свої музичні композиції виконав вокальний гурт "Червоні маки". Як американським, так і нашим військовим найбільше сподобалась танцювальна композиція "Рок-н-рол".

Чимало відомих українських композицій виконав вокальний квартет "Гетьман", до складу якого входять Народні артисти України. У їхньому виконанні прозвучали такі пісні як "Моя рідня", "Третя рота", "Нам є що захищати".

Після завершення концерту, глядачі дякували митцям гучними та щирими оплесками, артисти натомість пообіцяли приїхати до учасників навчань у гості ще раз.

За матеріалами Національної гвардії України

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.08.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
7410
+146
Очікують
результати тесту:
485
+146
Підтверджені випадки COVID-19:
11142
+161
Одужало:
2949
+13
Померло:
309
+4

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ