Юні таланти запрошують на "Європейські музичні зустрічі у Львові"

24 квітня 2015р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Учні спеціалізованих музичних шкіл із Польщі, Німеччини та України візьмуть участь у мистецькому проекті "Європейські музичні зустрічі у Львові".

Захід уперше відбудеться у суботу, 25 квітня, о 18:00 у Львівській обласній філармонії.

"Особливістю проекту є залучення до участі молодих виконавців з метою представлення музичної культури  України та Європи, відкриття нових імен, збагачення молоді багатогранними знаннями і неповторним досвідом у сфері музичного мистецтва", - повідомила заступник директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської  облдержадміністрації Мирослава Туркало.

Програма концерту охоплює твори віденських класиків до сучасних композиторів.

Учасники проекту продемонструють свої виконавські навики на найрізноманітніших музичних інструментах.

До речі, наступні концерти за участі кращих учнів спеціалізованих музичних шкіл України відбудуться у Чехії, Польщі та Нідерландах.

У концерті візьмуть участь: Габріела Токловіч  – флейта, Ян Беняш – фортепіано (Польща), Матільде Зальцманн – гобой, Юліан Ленц – фортепіано (Німеччина), Роман Сасанчин – вокал, Марія Савельєва – віолончель, Павло Гільченко – баян, Вікторія Грищук – труба, Тома Бервецький – скрипка, Іван Сумарук – акордеон, Назарій Пашко – кларнет (Україна) у супроводі камерного оркестру Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені Соломії Крушельницької та Академічного молодіжного симфонічного оркестру "ІNSO – Львів".

Ключові слова:

концерт

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 10.07.2020 09:23
Пацієнтів загалом звернулось:
4477
+72
Очікують
результати тесту:
485
+72
Підтверджені випадки COVID-19:
6763
+82
Одужало:
1003
+13
Померло:
178
+4

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ