Родина Президента привітала з Великоднем поранених бійців АТО

13 квітня 2015р, Координаційний медіа-центр. Прес-служба ОДА

Дружина Президента Марина Порошенко разом з дітьми відвідала два військові шпиталі, де проходять лікування та реабілітацію воїни, що постраждали під час антитерористичної операції. Родина Президента привітала поранених бійців та їхніх близьких із Великоднем та пригостила їх родинними пасками.

Дружина Глави держави та діти відвідали палати, де лікуються воїни, у Головному військовому клінічному госпіталі та Центральному клінічному госпіталі Державної Прикордонної служби України. Марина Порошенко спілкувалась із пораненими, знаходячи теплі слова для кожного, діти Євгенія, Олександра та Михайло дарували пасхальні кошики.

Дружина Президента, яка сама є лікарем, цікавилася станом кожного хворого, перспективою одужання та потребами в лікуванні.

Серед поранених, яких навідала президентська родина, був і Денис Голоднюк, з яким Глава держави нещодавно вболівав на футбольному матчі. Боєць вже переніс 28 операцій. Як доповів начальник відділення травматології Головного клінічного військового госпіталя полковник медичної служби Сергій Цівина, хлопцю вдалося зберегти стопу, і він зможе ходити. Денис з гордістю повідомив, що сьогодні самостійно зробив десять кроків без милиць.

Спілкуючись із представниками ЗМІ після відвідання бійців, Марина Порошенко наголосила, що зараз все суспільство має об’єднатися для підтримки тих, хто особливо цього потребує, – поранених, тих, хто втратив домівки або близьких. «Ми маємо об’єднатися у турботі про наших воїнів, ділитися з ними теплом наших сердець», – сказала вона.

Дружина Президента висловила пропозицію запровадити уроки добра у школах, щоб діти спілкувались із воїнами.

У Центральному клінічному госпіталі Державної Прикордонної служби Дружина Президента оглянула Центр діагностики та медичної реабілітації військовослужбовців, а також хірургічне відділення, де поспілкувалась з бійцями, які проходять лікування. Марині Порошенко також продемонстрували два санітарні автомобілі для евакуації поранених та надання першої невідкладної допомоги, які надані як гуманітарна допомога та найближчим часом будуть відправлені у зону АТО.

За матеріалами прес-служби Президента України

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.07.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4553
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
6882
+119
Одужало:
1009
+6
Померло:
181
+3

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ