Великодні подарунки пораненим в АТО

13 квітня 2015р, Координаційний медіа-центр. Прес-служба ОДА

Духовне очищення так само потрібне для бійців, як патрони і зброя в окопах, бо доводиться жертвувати щодня на вівтар Вітчизни те, що є найдорожчим у кожної людини, – її власне життя. Червоний Хрест, хоч і стоїть на позиції нейтралітету у всіх збройних конфліктах, але завжди залишається на боці людяності і гуманізму.

Щоби жоден із військових не був забутий, районні організації Червоного Хреста у Львівському військово-медичному  клінічному центрі Західного регіону організували посвяту та роздачу пасок пораненим бійцям.

Капелан Центру отець Василь Іванків провів обряд посвяти у лікарняній капличці. Червонохрестівцям вдалося закупити 600 пасок, ще 50 пасок надали львівські пекарі безкоштовно. В урочистостях взяли участь: в.о начальника Львівського військово-медичного клінічного Центру Західного регіону, полковник медичної служби В.В. Зайцев, старшина військової служби, головна медична сестра Центру, голова первинного осередку Червоного Хреста лікувального закладу Л.С. Шеремета, медичний персонал, одужуючі бійці та їх родичі.

 Урочистість у військово-медичному  Центрі минула, як одна мить. Але і цей невеликий акт милосердя викликав відлуння у душах присутніх.

"Шлях до Воскресіння пролягає через  Голгофу, - наголошує отець Василь. - Наша держава зараз на цій горі. І щоби захистити "золоте дитинство" своїх малюків, на ній проливають тепер кров їхні батьки. Та у великодному псалмі недаремно співається "...Смертію смерть подолав". Усепереможне Воскресіння для всієї України – не за горами! Перемогу у війні над ворогом нині кує увесь український народ", - підсумував душ пастир. 

За матеріалами Прес-служби Личаківської РО ТЧХ м. Львова

Ключові слова:

АТОлікарні

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.07.2020 10:20
Пацієнтів загалом звернулось:
4235
+57
Очікують
результати тесту:
485
+57
Підтверджені випадки COVID-19:
6445
+144
Одужало:
971
+6
Померло:
164
+0

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ