Угорський національний ансамбль танцю виступатиме з благодійними концертами на Львівщині

26 березня 2015р, Новини. Прес-служба ОДА

Про це йшлося сьогодні, 26 березня, під час зустрічі голови облдержадміністрації Олега Синютки з делегацією Угорської Республіки.

Виручені за концерти кошти спрямують на лікування поранених українських військовослужбовців та допомогу сім'ям учасників АТО.

Генеральний консул Угорської Республіки в Ужгороді Йожеф Бачкаі розповів, що у травні відбудуться виступи Угорського національного ансамблю танцю, зокрема концерти пройдуть у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької, а також у м. Сколе.

Керівник Львівщини запевнив, що облдержадміністрація усіляко сприятиме діяльності Генерального консульства Угорщини Почесного консульства Угорщини у Львові з метою розвитку українсько - угорських відносин, і, зокрема, в організації виступу угорського ансамблю. Як зазначив Йожеф Бачкаі, на Львівщині за сприяння Посольства та Генерального консульства Угорської Республіки, вже відбулася низка культурно-мистецьких заходів. Зокрема, тріумфальними були виступи Угорського Державного Народного Ансамблю, Ансамблю «Гонвед», Угорського Державного Філармонічного Оркестру, показ вистави «Королева чардашу» Будапештського театру оперети та ін.

Окрім цього, під час зустрічі сторони обговорили ситуацію на Сході України, а також можливості лікування український військових в Угорщині.

“Український народ сьогодні захищає від окупанта кордони не лише України, але і Європи ”, -  наголосив Олег Синютка.

У свою чергу Йожеф Бачкаі сказав: “Для нашої держави стратегічно важливою є територіальна цілісність та мир в Україні. Ми підтримуємо усі європейські санкції”.

Водночас керівник області відзначив подякою голови облдержадміністрації Почесного консула Угорщини у Львові Ларису Малех.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ