Розпочався обласний фотоконкурс за участі дітей учасників АТО

25 березня 2015р, Координаційний медіа-центр. Прес-служба ОДА

У межах соціального проекту «Мій тато захищає Україну», на Львівщині розпочався обласний фотоконкурс «Так чудово виглядає мир». До участі запрошуються діти, батьки яких є учасниками АТО.

Конкурс проводиться з метою залучення учнівської молоді до творчої діяльності; утвердження ідеї розбудови незалежної України та територіальної цілісності нашої Батьківщини. Організатори певні, що конкурс допоможе у пошуку та розкритті нових талантів; збільшенні мережі гуртків, студій кіно-фотолюбителів. Кращі творчі роботи будуть оприлюднені у періодичних виданнях, на виставках тощо.

До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, батьки яких є учасниками АТО.

Конкурс проводиться у двох вікових групах:

  • молодша (8-14 років);
  • старша (15-18 років).

Номінації фотоконкурсу «Так чудово виглядає мир»:

  • портрет;
  • пейзаж;
  • жанрове фото;
  • природа, традиції, дозвілля;
  • експериментальне фото (застосування програми Adobe Photoshop та інших).

Заявки на участь у конкурсі та творчі роботи приймаються до 10 квітня за адресою: м. Львів, вул. Івана Франка, 133, Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

Нагадаємо, організаторами конкурсу є департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації, управління з гуманітарних питань і зовнішніх зв’язків Львівської обласної ради, відділ інформації і зовнішніх зв’язків Львівської обласної ради.

Ключові слова:

дітиконкурсАТО

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 08.07.2020 17:50
Пацієнтів загалом звернулось:
4307
+72
Очікують
результати тесту:
485
+72
Підтверджені випадки COVID-19:
6562
+117
Одужало:
974
+3
Померло:
170
+6

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ