Львівська ОДА оголошує про збір пропозицій на одержання фінансової підтримки друкованим ЗМІ

18 березня 2015р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА в межах реалізації Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2014-2018 роки оголошує збір пропозицій щодо надання фінансової підтримки друкованим засобам масової інформації. Зокрема таку підтримку отримають видання для дітей та юнацтва, інвалідів, спеціалізовані наукові видання, що видаються науковими установами та навчальними закладами не нижче третього рівня акредитації, і засоби масової інформації, які цілеспрямовано сприяють розвитку мов та культур національних меншин України, а також періодичні видання літературно-художнього напряму.

Пропозиції приймаються впродовж 14 днів з моменту оприлюднення цього оголошення.

Заяви подаються до департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 401 (4 поверх), щодня з понеділка до п’ятниці, з 10.00 до 17.00 год.

Перелік документів:

1) заява, у якій зазначають підстави для отримання такої підтримки, а також мета її використання;

2) план перспективного розвитку друкованого ЗМІ на 2015 рік;

3) банківські реквізити заявника;

4) копію довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, видану органом державної статистики;

5) копію свідоцтва про державну реєстрацію друкованого ЗМІ;

6) інформаційну довідку про друкований ЗМІ;

7) зразок періодичного видання, яке претендує на фінансову підтримку.

Рішення про надання чи відмову у наданні заявникові (засобу масової інформації) фінансової підтримки ухвалюється на засіданні постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради.

Фінансова підтримка не може бути надана друкованим ЗМІ:

- рекламного характеру;

- еротичного характеру;

- заснованих за участю юридичних або фізичних осіб, до сфери діяльності яких входять виробництво та постачання паперу, поліграфічного обладнання, технічних засобів мовлення;

- заснованих в Україні міжнародними організаціями або за участю юридичних чи фізичних осіб інших держав, осіб без громадянства;

- у яких понад 50 відсотків загального обсягу випуску становлять матеріали зарубіжних засобів масової інформації;

Фінансова підтримка засобу масової інформації припиняється у разі встановлення судом порушень засобом масової інформації вимог Конституції України, фактів зловживання свободою діяльності засобів масової інформації, що завдає матеріальної і моральної шкоди юридичним і фізичним особам.

Відновлення підтримки можливе лише після виконання судового рішення у повному обсязі та не раніше ніж через рік після її припинення.

Фінансова підтримка друкованим ЗМІ надається виключно на поліграфічні послуги та закупівлю паперу, як найбільш витратні складові частини виробничого процесу.

Ключові слова:

конкурс

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.07.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4553
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
6882
+119
Одужало:
1009
+6
Померло:
181
+3

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ