Досвід Львівщини з впровадження лінії «112» та «єдиного вікна» для демобілізованих бійців АТО поширять на інші регіони

16 березня 2015р, Новини. Прес-служба ОДА

Досвід Львівської області з реалізації служби екстреної допомоги населенню за єдиним номером «112», а також «єдиного вікна» для надання послуг українським військовим-учасникам АТО мультиплікують на інші регіони України. На цьому наголосив Глава держави Петро Порошенко під час наради з керівниками обласних державних адміністрацій, яка відбулась 14 березня.

На Львівщині служба екстреної допомоги «112» запрацювала 5 березня вперше в Україні. Зателефонувавши, мешканці області можуть отримати допомогу екстрених, комунальних, соціальних служб, а також органів влади за єдиним телефонним номером «112».

За словами голови Львівської ОДА Олега Синютки, для громадян лінія «112» – це простий та доступний засіб контакту, а також гарантія вирішення проблеми. Адже виконання кожного звернення знімається з контролю лише після підтвердження людини, що телефонувала.

«Основне завдання служби – зворотній зв'язок від громадянина. Людина має отримати зворотну реакцію та відчути, що влада зробила максимум можливого для вирішення її питання», - зазначив керівник області.

Щодо «єдиного вікна» для демобілізованих, то очільник ОДА розповів, що така послуга повинна запрацювати на базі Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих імені Юрія Липи у Винниках. За його словами, українські бійці зможуть вирішити в одному приміщенні медичні і соціальні питання, отримати юридичну консультацію, оформити пільги.

Ключові слова:

112Єдине вікноАТО

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 05.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6690
+120
Очікують
результати тесту:
485
+156
Підтверджені випадки COVID-19:
10223
+156
Одужало:
2629
+123
Померло:
275
+3

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ