Бельгійським інвесторам презентуватимуть економічний потенціал Львівщини

7 березня 2015р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Про це йшлося під час зустрічі голови облдержадміністрації Олега Синютки з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні Люком Якобсом та мером міста Мехелен (Бельгія) Бартом Сомерсом, яка відбулася сьогодні, 7 березня, у Львівській ОДА.

За словами Олега Синютки, зустрічі з бельгійською делегацією є доказом спільного прагнення обох сторін перевести слова у конкретні дії. У свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол, звертаючись до очільника ОДА відзначив: «Минулого тижня мене вразив Ваш підхід та конкретні пропозиції щодо економічної співпраці».

Присутні домовилися організувати в області презентацію можливостей Львівщини як регіону для залучення бельгійських інвестицій.

Барт Сомерс розповів, що у місті Мехелен активно працює організація, що об'єднує підприємців, котрі їздять регіонами та обирають об'єкти для можливих   інвестицій.

Керівник області запевнив іноземного гостя, що Львівщина максимально продемонструє свій потенціал. «Хто перший з інвесторів прийде сюди, той заробить найбільше грошей», - додав Олег Синютка.

Водночас сторони обговорили можливості співпраці у галузі туризму. Зокрема, мер м. Мехелен  та голова ОДА домовилися, що на територію області завітає бельгійський експерт з туризму, котрий зможе пересвідчитися у її туристичній привабливості.

«Львівщина є дуже цікавим регіоном, проте слід зробити його більш відомим для гостей з країн Західної Європи. Туристи відвідують окремі міста, оскільки на них є певна мода, і я не бачу причин, чому б Львів не міг стати таким модним для туристів містом, як, до прикладу, Прага чи Вроцлав», - зазначив Барт Сомерс.

Мер міста Мехелен також запросив групу українських управлінців з області на стажування до Бельгії.

Серед іншого, з ініціативи бельгійської сторони, присутні домовилися організувати налагодження зв'язків для подальшої співпраці між народними депутатами від Львівщини та представниками парламенту Бельгії.

Нагадаємо, що 23 лютого відбулася зустріч голови Львівської ОДА Олега Синютки з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні Люком Якобсом. Водночас слід зазначити, що 24 лютого у Львові Люк Якобс вручив активному громадсько-політичному діячу української діаспори в Бельгії Омеляну Ковалю бельгійське звання «офіцер Ордена Леопольда Другого».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 12.07.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4599
+46
Очікують
результати тесту:
485
+46
Підтверджені випадки COVID-19:
7003
+121
Одужало:
1057
+48
Померло:
183
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ