Пропонуємо військову службу за контрактом

4 березня 2015р, Координаційний медіа-центр. Прес-служба ОДА

У рамках зобов’язань, прописаних у договорі про співробітництво Жовківського районного центру зайнятості і місцевого військового комісаріату щодо виконання заходів Державної програми переходу Збройних сил України до комплектування військовослужбовцями на контрактній основі, посадовці центру зайнятості організували ярмарок вакансій для тих, хто має цивільну освіту, споріднену з військовою спеціальністю, та за сприяння служби зайнятості шукає роботу.

У заході взяли участь 25 осіб з числа безробітних. Їх ознайомили з переліком вакантних посад старшинського, сержантського та рядового складу, які підлягають укомплектуванню військовослужбовцями на контрактній основі. Під час діалогу присутнім роз’яснили положення статті 20 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», розповіли про грошове забезпечення та пільги, що надаються контрактникам і резервістам.

Учасникам ярмарку запропонували заповнити підготовлені анкети та «аркуші бесіди», на підставі яких буде провадитися подальший відбір претендентів на військову службу за контрактом.

За матеріалами відділу активної підтримки безробітних Жовківського районного центру зайнятості

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 06.07.2020 09:40
Пацієнтів загалом звернулось:
4178
+37
Очікують
результати тесту:
485
+37
Підтверджені випадки COVID-19:
6301
+105
Одужало:
965
+75
Померло:
164
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ