Продукцію оборонного призначення ввозитимуть без оподаткування

2 березня 2015р, Координаційний медіа-центр. Прес-служба ОДА

Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 168-VIII від 10 лютого 2015 року "Про внесення змін до пункту 2 Закону України "Про внесення змін до Податкового Кодексу України щодо звільнення від оподаткування продукції оборонного призначення".

Документом вводиться передумова кваліфікації «країни походження» військової продукції, що усуває потенційну можливість постачання зазначеної продукції з країни, яка визнана державою-окупантом чи державою-агресором стосовно України чи з окупованої території України, визначеної такої згідно з законодавством.

Водночас усуваються нормативні перешкоди для реального безподаткового ввезення продукції оборонного призначення на територію нашої держави шляхом зняття обмежень, які діяли у попередній редакції законів від 2 вересня 2014 року № 1657-VII та № 1658-VII відповідно «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо спрощення ввезення продукції оборонного призначення» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування продукції оборонного призначення», які фактично приводили до оподаткування податком на додану вартість зазначеної продукції виробництва США, Канади, Бразилії, Кітаю, Індії, більшості європейських держав.

Таким чином, з одного боку Законом вирішується питання безподаткового ввезення продукції оборонного призначення, у тому числі для потреб антитерористичної операції, на територію України та підвищення її обороноздатності. З іншого — унеможливлюється фінансування військово-промислового комплексу держави-окупанта (агресора).

Ключові слова:

АТОПрезидентзакон

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ