Львівська область зацікавлена в переорієнтуванні бельгійських інвестицій у західний регіон України

24 лютого 2015р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Про це йшлося під час зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні Люком Якобсом, яка відбулася 23 лютого у Львівській ОДА.

Олег Синютка наголосив, що  керівництво області зацікавлене в залученні нових бельгійських інвестицій в економіку Львівщини. Він запропонував Надзвичайному і Повноважному Послу Королівства Бельгія в Україні розписати дорожню карту співпраці.

Водночас керівник області запевнив представників бельгійської делегації, що гарантує особистий супровід бельгійських інвесторів, які вирішать започаткувати свій бізнес на Львівщині. Залученню інвестицій також, на його думку, сприятимуть розвиток технопарків у нашому регіоні.

“Ми підготуємо перелік компаній, які готові до співпраці”, - сказав голова ОДА.

У свою чергу Надзвичайний та Повноважний посол зазначив, що економічна дипломатія є важливою для їх країни. “Я візьму цю інформацію до уваги та використаю її, коли ми працюватимемо над новими інвестиційними проектами”, - сказав Люк Якобс.

Окрім цього, керівник області висловив вдячність усьому бельгійському народу за підтримку Україні. Зокрема, він подякував за  те, що уряд Бельгії виділив два мільйони євро гуманітарної допомоги. За словами, Люка Якобса, ці кошти будуть спрямовані для допомоги мешканцям, які постраждали у східних регіонах України.

Ключові слова:

інвестиціїБельгія

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 14.07.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4725
+80
Очікують
результати тесту:
485
+80
Підтверджені випадки COVID-19:
7150
+147
Одужало:
1142
+29
Померло:
188
+2

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ