Львівщина відкриває свої туристичні можливості для південноафриканців

12 лютого 2015р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Представники туристичної галузі Львівщини представили свої пропозиції щодо відпочинку та подорожей Україною для мешканців Південно-Африканської Республіки. Таку можливість регіональні туристичні компанії отримали на зустрічі з першим секретарем Посольства ПАР в Україні Вішем Бадалом, яка нещодавно відбулась у Львівській ОДА.

Спільно з обласним департаментом міжнародного співробітництва та туризму, а також представниками посольства вони обговорили проблеми транспортної доступності та безпеки туристів на території Південно-Африканської Республіки. Сторони виявили взаємну зацікавленість у відкритті туристичних об'єктів Львівщини та ПАР.

Секретар посольства відмітив, що Україна і Південно-Африканська Республіка мають спільне історичне минуле, адже їх об’єднує складна боротьба народу за свободу і незалежність. Віш Бадал також розповів, що особливо привабливим у південно-африканському відпочинку є дика природа, пригодницький туризм, винні та ділові тури. Разом з тим, за його словами, південноафриканці прагнуть пізнати туристичний ринок Львівської області, адже вона є особливо цікавим регіоном.

На завершення учасники зустрічі також домовились про подальший взаємний обмін інформацією та пропозиціями на туристичному ринку Україні та Південної Африки.

Довідка:

Відпочинок в ПАР досить різноманітний – від традиційного пляжного і  до мисливських сафарі.

Серед найпопулярніших місць, які відвідують туристи – м.Кейптаун і Капський півострів, м. Йоганнесбург, Національний парк Крюгер, Острів Роббен, природний заповідник Блайд Рівер Каньйон, гірські курорти (Драконові гори та Вельд), курорт Дурба.

Ключові слова:

співпрацятуризм

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 25.05.2020 14:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2085
+31
Очікують
результати тесту:
125
+31
Підтверджені випадки COVID-19:
1360
+27
Не підтверджено діагноз:
5257
+96
Одужало:
287
+11
Померло:
40
+4
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ