Робочі групи напрацюють пропозиції для спрощення процедури отримання дозвільних документів у сфері екології

13 січня 2015р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

13 січня відбулося засідання за «круглим столом» щодо видачі дозвільних документів у сфері екології.

Під час круглого столу директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Олексій Балицький наголосив, що проведення даного засідання є першим етапом у прозорості, відкритості даного процесу та унеможливлення елементів корупції.

“Необхідно вирішити ті складні питання, які виникають у процесі подання та розгляду та прийти до спільного знаменника для покращення роботи у сфері видачі документів дозвільного характеру”,- зазначив О. Балицький.

Учасники засідання погодили створити дві робочі групи для напрацювання пропозицій щодо спрощення процедури отримання дозвільних документів у сфері екології, зокрема дозволів на спеціальне водокористування, декларацій про утворення відходів, дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.

Участь у засіданні взяли представники ТзОВ «Євроекоскоп», ПМП «Екозахід», ТзОВ «Моноліт-Еко», УМГ «Львівтрансгаз», ПП Науково-виробничої фірми «Екотор», ПП «Інженерний центр «ПромЕко»», ПП «А-ТЕСТ», ТзОВ «Компанія Центр ЛТД», ПП «Центр новітніх технологій», ТзОВ НВП «МАСТ», ПП «Еко-лінія», ТОВ «Проектний ценрт Гірхімпром», ТзОВ «НДВП» «Екологія», ТзОВ «Ріал плюс», ГО «Комітет екологічного порятунку України», Львівської торгово-промислової палати та інші.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 31.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2339
+26
Очікують
результати тесту:
129
+26
Підтверджені випадки COVID-19:
1669
+50
Не підтверджено діагноз:
6832
+112
Одужало:
409
+30
Померло:
54
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ