До 15 години відновлять газопостачання у пошкодженому будинку м. Ходорова

9 січня 2015р, Новини. Департамент з питань цивільного захисту, Прес-служба ОДА

09 січня у м. Ходорові Жидачівського району обвалилася частина конструкцій надбудови над входом в під’їзд 5-поверхового будинку. Пошкоджено частину прибудованої стіни з першого до п’ятого поверху, внаслідок чого випало п’ять вікон, — повідомив директор департаменту цивільного захисту Львівської ОДА Олексій Титаренко.

Це сталося о 04:50 год. у 3-му під’їзді будинку над сходовою клітиною у прибудові для сушіння білизни. За словами Олексія Титаренка, основні несучі  конструкції будинку не пошкоджені. Системи життєзабезпечення мешканців будинку, за винятком газопостачання, працюють.

«На місці події працюють основні підрозділи сил цивільного захисту області та міста Ходорів  і оперативна група обласної комісії ТЕБ та НС. Газопостачання планується поновити до 15 години 9 січня», — сказав О. Титаренко.

У зв’язку з цією подією голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка доручив Жидачівській РДА та міській раді ліквідувати наслідки обвалу, а Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області — здійснити перевірку дозволів на прибудову, а у випадку їх наявності — підстави видачі.

Ключові слова:

газопостачання

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 26.05.2020 09:31
Пацієнтів загалом звернулось:
2123
+38
Очікують
результати тесту:
71
+38
Підтверджені випадки COVID-19:
1405
+45
Не підтверджено діагноз:
5428
+171
Одужало:
295
+8
Померло:
40
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ