У театрі ім. Ю. Дрогобича відбулася прем'єра вистави «Лавина» за п'єсою сучасного драматурга з Туреччини

29 грудня 2014р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

28 грудня у Львівському академічному музично-драматичному театрі ім. Ю. Дрогобича відбулася прем'єра вистави «Лавина» на якій був присутній автор  п'єси – відомий сучасний турецький драматург Тунджер Джюдженогли та перекладач твору – віце-консул українського посольства в Туреччині Олександр Кучма.     

Автор, який вперше відвідав Україну, високо оцінив творчу роботу театру. У своєму виступі після вистави він особливо відзначив сценічне рішення та фахове акторське виконання.

Тунджер Джюдженогли – це авторитетне ім’я сучасного театрального світу.
У творчому доробку драматурга 25 п'єс, його роботи перекладені на 40 мов і поставлені у 17 країнах Європи,‪ Азії та ‪Близького Сходу.

Успіх творів Тунджера Джюдженоглу перш за все полягає у тому, що герої його п’єс - звичайні люди, які кожен день розв’язують питання, знайомі кожному глядачеві.

У виставі дрогобицького театру над постановкою працювали:  режисер театру – Олександр Король, сценограф – Ярослав Данилів, костюмер – Юлія Гнатенко. У виставі задіяні: Алла Шкондіна, Олександр Морозов, Надія Цибульська, Галина Чеботарьова, Ірина Осламенко, Сергій Дудка, Іван Гарасимчук, Марія Свіжінська, Віра Хомин та інші.

 

Ключові слова:

культуратеатр

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ